Dr. Bekir Yıldız tarafından 2014 yılında kurulan yeni hayat kliniği sizlere Bütüncül (Holistik) Tıp yaklaşımıyla hastalıklar, tedaviler, şifa sunan öneriler ve sağlığa dair merak ettiklerinizle hizmet sunmaya devam etmektedir.

Dr.Bekir Yıldız kimdir?

1968 yılında İstanbul’da doğan doktorumuz, ilk, orta ve lise öğrenimini Sinop’ta tamamladı. 1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi ve 2000’de Bezmialem Üniversitesi Tıp Fakültesi (Vakıf Gureba) Üroloji Anabilim Dalı’ndan Üroloji uzmanlığını aldı.

Birçok şehir ve hastanede hizmet etmiş ve Cerrahlık’ta yapan doktorumuz yaklaşık 10 yıldır Bütüncül Tıp uygulamaları üzerine çeşitli eğitimler almaktadır. Sertifikalarını Sağlık Bakanlığı’na bağlı Getat (Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları) merkezinden almıştır.  Uzmanlık alanları; Akupunktur, Mezoterapi, Sülük Tedavisi (Hirudoterapi), Ozon Tedavisi, Nöralterapi, Proloterapi ve Homeopati.

Bütüncül Tıp uygulamalarında hastalık yoktur, hasta vardır. Kanser‘den Migren‘e bütün hastalıklar için uygulanabilmektedir.

Yeni başlangıçlar için Yeni Hayat Kliniği.