TEDAVİLER

 
 
 
İnsanlık tarihiyle birlikte varolan tedavi yöntemidir. Beyindeki limbik sistemi düzenleyerek ortaya çıkar. Akupunktur'u telefon tuşlarına benzetebiliriz. Kimi arıyorsak ona ait rakamları tuşlarız ve o kişi karşımıza çıkar. Belli noktalar uyarıldığında o noktaların bilgisi beyne gider. Beyinden ve uyarılan noktalardan salınan salgılar ve bioelektriksel aktiviteler, iyileşme cevabını oluşturur ve kişi şifa bulur.
 
 
 
 
Migren, genellikle başın bir tarafında zonklayıcı ağrı ile karakterize olmakla birlikte ağrı atakları sırasında bulantı, kusma, karın ağrısı, ishal, görme bozuklukları, baş dönmesi de bulunabilen bir ağrı çeşididir. Migren, baş ağrıları arasında oldukça büyük oran teşkil eder. Genç yaşlarda çok daha sık görülür. Kadınları erkeklerden üç kat daha fazla tutar. Genetik bir geçiş tam olarak gösterilmemişse de, aile bireylerinin birinde migren olan bir şahsın hastalığa yakalanması daha muhtemeldir.
 
 
 
 
Üç oksijen atomundan oluşan bir gazdır. Ortamdaki bakteriyi, virüsü, mantarı, küfü yok eder. Ağır metalleri ve kimyasalları oksitleyerek ortamdan uzaklaştırır ve yok eder. Ozon; temiz, hızlı, etkili, güçlü, güvenilir, çevre dostu bir uygulamadır. Uygulama şekilleri; Kan, serum, sauna, torbalama, lokal enjeksiyonlar, solunumdur. Ozon terapisi, hücreyi yeniler, bağışıklık sistemini güçlendirir, enerji artırır. Bedenin tüm sağlık sorunlarında yardımcı bir uygulama olarak güvenle uygulanır. Ozon bir mucizedir.
 
 
 
 
 
 
Bedenin network ağına, uyarıcı ve düzenleyici etki oluşturarak iyileştirmeyi sağlar. Bu etki, tüm bedenimizi saran 500 bin kilometrelik otonom sinir sistemi üzerinde oluşan bazı alanlardaki enerji blokajları ve bozucu frekanslardır. Nöralterapi bozucu alanları yok eder. Enerji blokajlarını kaldırır. Sistemin iletişim ve enerjetik dengesi sağlanır. Tüm hastalıklarda etkili bir yöntemdir.
 
 
 
 
Farklılaşmış, vücudun herhangi bir organ veya doku hücresine dönüşebilme potansiyeline sahip hücredir. Kök hücre özellikleri şunlardır. Kendilerinden uygun büyüme ortamına yerleşirler. Çoğalma yetenekleri vardır. Başka hücrelere farklılaşma potansiyelleri vardır. Kendilerini yenileyebilirler. Vücuttaki zedelenme travma sonrası, o alanı onarıp işlevsel hale getirme potansiyelleri vardır. Tüm kronik dejeneratif hastalıklarda kullanılmaktadır.
 
 
 
 
Vitamin, mineral, enzim, aminoasit, homeopatik bazı remedilerin karışım halinde mikroenjeksiyon yöntemiyle derinin orta tabakasına verilmesi yöntemiyle oluşturulan bir tedavi metodudur. Çok az miktarda ilaç, direkt sorun alan üzerindeki deriye verilir. Sistemin yan etkisi oluşmadan sorun çözülür. Yüz gençleştirilmesi, saç dökülmesi, selülit gibi kozmetik amaçlı uygulamalar yapılır. Ayrıca birçok kronik hastalıkta çok yaygın kullanılır.
 
 
 
 
 
 
Her canlı varlığın, hücrenin, organın, bakterinin, virüsün, mantarın, parazitin, mineralin, molekülün sadece kendisine özel bir titreşimi, frekansı vardır. Bu onun kimlik kartıdır. Sağlıklı frekanslar bellidir ve sistemde yüklüdür. Cihaz kişideki sağlıksız frekansları kronolojik olarak tespit eder. Sağlıklı frekanslara dönüştürülür. Sağlıksız frekansları kırar. İyileşmenin önünü açar. Sağlıklı zayıf frekanslar güçlendirilir.
 
 
 
 
5000 yıllık bir yönetimidir. Sadece Almanya'da yıllık 100 milyon sülük kullanılmaktadır. Hirudo medicinalis (tibbi sülük) kullanılır. Etki mekanizmaları; Flebetomi, Refleks uyarım, uyarım, Biyoaktif salgı içeriği. 100'ün üzerinde biyoaktif faydalı madde bulunmuş olup, zamanla artacağı düşünülmektedir. Çok özel kontrendike durumlar dışında birçok hastalıkta güvenle kullanılmaktadır.
 
 
 
 
Anti-aging "Yaşlılığa Karşı" olarak tercüme edilebilir. Anti-aging uygulamalarda amaç cilt dokusunu ve bağlayıcı hücreleri yenilemek, hormonal dengesizlikleri erkek ve kadında ayrı ayrı ele alarak yeniden düzenlemek, cinsel gücü ve sağlığı artırmak, yaşlanma sonucu oluşabilecek hastalıklara karşı erken tanı ve tedavi sağlamaktır. Özetle Anti-aging uygulamalarda hedef, yaşlanma sonucu oluşabilecek hastalıkları önlemek, güç kaybını engellemek ve daha uzun süre genç kalmayı sağlamaktır.
 
 
 
 
 
 
İnsanlık tarihiyle birlikte var olmuş bir yöntemdir. Deri altındaki kanın vakumlama yöntemiyle dışarı alınma işlemidir. Sünnet bir uygulama olması nedeniyle özel bir yeri vardır. Hacamat'ın etki mekanizmaları; Flebetomi, Detoks, Akupunktur noktalarının uyarılması. Nokta aktivasyonu, bağışıklık sistemini uyarır.
 
 
 
 
Sülük tedavisi antik çağlardan beri hekimler tarafından hastalara uygulanmış bir tedavi yöntemidir. Sanılanın aksine bu tedavi, sülüğün pis kanı emme esasına dayalı değildir. Sülükle tedavi işleminin asıl içeriği sülüğün kanı emerken salgıladığı ve içinde 100 çeşit bioaktif madde bulunan salyasıdır. Salyanın içinde bulunan bioaktif maddelerden Hirudin ve Calin sebebiyle tedavinin ismi Hirudoterapi olarak geçmektedir. 15.000’den fazla çeşidi olan sülüklerin sadece 650 türü tıbbi tedavide kullanılan sülüklerdendir.
 
 
 
 
Akupunktur ile zayıflama yönteminde de diğer zayıflama yöntemlerinde olduğu gibi hedeflenen kilolar verildikten sonra tekrar eski beslenme alışkanlıklarınıza dönmemeli, akupunktur seanslarını giderek azaltarak belli dönemlerde tekrar ettirmelisiniz. Ancak bu şekilde kilo verme durumu kalıcılığını korur. Akupunktur ile zayıflamada kişi vücut ağırlığının %7’sini bir ayda vermektedir. Buna göre her ay vermek istediği kiloya göre akupunktur seanslarına devam edebilir. Daha sonrasında ise kişi kilo koruma programına alınır.